Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft hamachis szerveren...

Minecraft hamachis szerveren hogy lehet egy adott területet levédeni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgyan úgy mint a nem hamachis szerveren. Letöltöd a megfelelő plugint hozzá.
2013. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és a plugint hova kell beilleszteni hamachis szerón léci írd le hogy melyik mappába rakjam a cuccot
2013. jan. 22. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben bukkitos a szervered[bukkit(dot)org] van egy plugin nevű mappa oda kell berakni, de utána konfigolni kell amihez nem értek, és ha nem bukkitos a szervered ahhoz se értek.
2013. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha jól tudom akkor nem lehet mert ha hamachis akkor nem lehet plugint berakni.
2013. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hogy hamachis vagy nem, az teljesen mindegy, két különböző dolog, felejtsétek el.

Konfigurálni meg nem kell, hiszen le tudod tölteni, nem neked kell elkészíteni. Jó, azért nem árt, de ez sem akadály. Nyist meg a plugin-t (.jar fájl) WinRAR-al, majd a benne lévő config fájlt társítsd word-el (ha kell bontsd ki). Itt átállíthatsz egy-két alap dolgot, pl. hogy ki vádhet le: op [csak op], true [mindenki], false [senki] -erre írd át.

Ha elindítod a szervert, az csinál egy mappát, írd át ott is (vagy ott. Nem tudom).

És végül a plugin, azaz amit én használok: iZone

Én nem konfiguráltam egyenlőre, de megy.

A szerver mappáját nyisd meg, és azon belül a plugins-ba tedd. Ilyen egyszerű!!!


Levédés: fa ásóval kattint rá (jobb klikk) a terület bal-alsó-elülső sarkába, majd a jobb-felső-hátsóra, aztán írd be: /zmod create <név/nevek>


Egyéb kódok: [link]

2013. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!