Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ban hogyan lehet...

Nagy Réka :D kérdése:

A sims 3-ban hogyan lehet zombi a simem?

Figyelt kérdés
Moonlight Falls parkjában voltam, egyszer csak megjelent egy zombi, rákattintottam de nem jött ki semmi... Hogyan tudok átváltozni zombivá?

2013. jan. 22. 15:16
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem is lehet zombi lenni csak annyit tudok hogy a szellemed színét tudod váltosztatni a simed halálától függően :-D
2013. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak azt hittem hogy zombi is lehetek benne.. mert egy csomót láttam a városban... meg a kertemben is... a földből másznak elő
2013. jan. 22. 16:17
 3/10 A kérdező kommentje:
de azért köszi :D
2013. jan. 22. 16:18
 4/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy olyanok a TE-ben zombik mint a VK-ban a múmiák vagyis nem érhető el egy interakció sem. én láttam egy videót amin egy zombi meg harapott egy simet és a a sim zombi lett és nem lehetett irányítani utána a simet
2013. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lunala ***** válasza:
91%
Ahhoz, hogy simed zombi legyen, meg kell, hogy támadja egy zombi. Sajnos elég csekély az esélye, hogy sikerül megharapnia(nálam legalább is még nem sikerült), ezért is ajánlanám inkább, hogy alkímiával csinálj főzetet és azt használd, hogy zombi legyen a simed :) Amúgy nincs sok interakció lehetősége. Nagyjából ennyi: AAAGY! (Komoly, ez nem vicc)
2013. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak hagyd, hogy megharapjon. Értelemszerűen menj ki a házból, mert a zombik nem tudnak bemenni. De van varázsital is, amitől az leszel pár napra.
2013. jan. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mi az az alklíma? köszönöm a segíiségeket! :)
2013. jan. 23. 13:22
 8/10 Lunala ***** válasza:
Az egy új elsajátítható jártasság. Vásárlás módban vegyed meg Arisztid Alkímiakészletét majd katt rá és utasítsd simedet, hogy végezzen Alkímiai kutatásokat. :) Az első zombis italt kb 3. szinten tanulja meg, azzal 2 napig lehet zombi a simed, míg az örökké tartót a könyvesboltban veheted meg és csak 9-es szinten tudod megtanultatni vele :)
2013. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 10. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!