Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hogy tudok...

Mészáros Benjamin kérdése:

Minecraftban hogy tudok command blokk segítségével szörnyeket spawnolni?

Figyelt kérdés
A szerveren szörnyeket szeretnénk spawnolni úgy hogy ha egy Player aktivál egy redstone jelet akkor az aktiváljon egy command blokkot,ami lespawnol egy szörnyet.A válaszokat előre is köszönöm :)

2013. jan. 23. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem command blockkal kell ugyanis elég ha egy dispenserbe töltöd a mob nak a spawner eggét és az a dispenser elé spawnoltatja azt a mobot aminek a spawner eggjét beraktad a dispenserbe.
2013. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam de úgy szerettük volna,hogy ha a Player rálép a nyomólapra akkor hirtelen elé spawnol egy mob és igy is megnehezitve a mobarénát hogy ha véletlen rálép akk +1 monster.Azért köszönöm a válaszodat,ment is a zöld kéz :)
2013. jan. 24. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy command blockkal lehetne mobokat spawnoltatni. Hogyha ilyen nyomólaposat szeretnél, nem lenne jó megoldás, hogy a nyomólap fölött a plafonban hagyni egy blocknyi lyukat, úgy, hogy egy, a plafon felső oldalán levő dispenser pont a lyukba spawnolja a mobot? Tudom, hogy a mob sebződik az eséstől, de hacsak nem több mint huszonvalahány block magas az aréna (a pontos számra már nem emlékszem), akkor a mob életben marad. Jobb ötletem nincs :(
2013. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs teteje,de ezzel egy jó ötletet adtál ami nemtudom eddig hogy nem jutott az eszünkbe.A földre teszünk egy lyukat elé egy dispenzert fölé pedig egy nyomólapot.Köszi
2013. jan. 25. 21:48
 5/6 LaciKutya válasza:
summon mobnév x y z
2015. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mindenre válasz válasza:
Szerintem működnie kéne Pl:/Summon EnderDragon
2017. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!