Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter strike 1.6-ban hogyan...

Counter strike 1.6-ban hogyan kell klán háborút indítani?

Figyelt kérdés
normális válaszolóknak zöld kéz!
2013. jan. 24. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3913394-c..


Ugyanezt megkérdezted 2 napja .

Ugyan azt tudom mondani mint akkor...

2013. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kel hozzá egy clan amit csinálhatsz is vagy csatlakozol egy clan hoz de te szerintem szervert akarsz azt pedig bérelni kel kivétel ha nagyon erős géped van és nagyon gyors neted és persze megengedheted hogy a géped mennyen 0-24 én inkább azt ajánlom bérelj egy szervert mert a szerver készítéshez nem csak erős gép kel és gyors internet de tudás is ami a kérdésedből fakadóan nincs szerintem elöbb tanulj meg játszani és csak utána akarj clant mert nem hiszem hogy túl régóta játszol ha ilyen alap dolgot nem tudsz én négy év játék után csatlakoztam egy clan hoz és nem egy hét után...
2013. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem azért de indokold már meg hogy mi nem volt számodra hasznos a válaszomba ? nem az volt amit hallani szerettél volna igaz ? normális válaszoknak megy a zöld kéz mi ? persze
2013. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Klán háborúzni akarsz? Nesze egy link: [link]

Nem túl bonyolult nem kell külön fülre lépni ahhoz hogy rámenj a start gombra hogy " elindítsd a klán háborút "

Itt általában ha van klánod megkérdezed hogy ki akar WAROZNI!!!

2013. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!