Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van Tera Online -hoz hasonló...

Van Tera Online -hoz hasonló MMORPG?

Figyelt kérdés
Olyasmit keresek mint a Tera. Grafikailag legyen nagyon jó, sok lehetőség legyen benne. Legyenek Battlegroundok,Raidek,Terület foglalás..stb...

2013. jan. 24. 20:10
 1/7 A kérdező kommentje:
És sok magyar játszon rajta.
2013. jan. 24. 20:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Terában (legalábbis amikor én játszottam) nemvolt se raid se pvp.


Amúgy csak grafikailag jó , játékélményben gáz , viszont szebb játékot nem találsz nála , a gw2 közelítti meg.

2013. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Most már van PVP, van külön PVP szerver is.

Amúgy meg nem gáz játék, nekem így egy hét tapasztalat alapján bejön a fejlődés, szvsz sokkal jobb mint WoW-ban: nem kell keresgélni a questeket, meg hogy hova menj fejlődni, stb...van egy fő questlánc, azzal viteted magad előre, + a mellékquesteket is érdemes megcsinálni. Én általánosan egy jó játékként könyveltem el így 15 lvl után, lehet később majd nekem is változik a véleményem, kitudja. :D

2013. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igen , csak hogy a játék lényege max level-en jön , ami a terában elég üres , újonnan ha jól tudom van 1 szett pvp ,meg 3 pve tier , van egy nexus ami laggfest , meg egy 1bossból álló raid ami valami iszonyat unalmas.

Ráaadásul dailyzheted az összes sz*r frakciót hogy legyen pénzed amit újra és ujra elbaszol a fejlesztésre (60k gold volt haveromnak a +12-es fegyver ő még azóta tolja)

2013. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért nem játszok a Teran mert 5-7 FPS-el én nem fogom végig szenvedni...21 Slayer-em volt ott. De tiszta lagg volt. Még továbbra is érdekelne a hasonló mmo. :D
2013. jan. 25. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:
RaiderZ
2013. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Guild Wars 2

The Secret World /modernkori mmorpg grafikailag nagyon szép , ahhozképest hogy modernkorban játszódik/

2013. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!