Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lassú? Crysis 1, közepes...

Miért lassú? Crysis 1, közepes grafikán, Max grafikán meg a Cod4, de még a Cod2 is szaggat max grafikán :/ A gépem túl gyenge? Vagy én vagyok pancser és nincs vmi értelmes program vagy cucc telepítve a gépre?

Figyelt kérdés

Acer X75 laptop

Cpu: Intel Core i5-3210M, Dual 2.5GHz

Vid.kártya: Nvidia Geforce 610M 1GB

Ram: 8GB



2013. jan. 25. 03:29
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy szar a gép
2013. jan. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az a vga eléggé gyenge tehát a crysis nem csoda, hogy laggol, de a cod 2-őt vinnie kéne.
2013. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez a gép gyenge??? dehogy gyenge,szerintem telepítsd a legfrissebb VGA Drivert, az biztos segíteni fog (nálam is ez volt) Az Nvidia Vezérlőpultnál ott fönt van olyan hogy "Súgó", kattolj rá és ott lesz hogy frissítések, arra is katt rá és ott lesz hogy GeforCe Driver vagy valami ilyesmi és mellette hogy Letöltés. onnnantól gondolom már menni fog
2013. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!