Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas BUG. (bövebben...

Earthnemesis kérdése:

GTA San Andreas BUG. (bövebben lent) Hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

GTA San Andreasban, van az a küldetés: Tüzes vágy. (akinek magyar)

Poroltóval kell elfújni a tüzet és kimenteni a lányt.

Ezt megcsinálom és mikor el kell vinni a lányt az otthonába, kiszáll a lány a kocsiból, kicsit megindul a ház felé, utána megfordul és partizán akcióba kezd és elmegy ütni az embereket. Néztem róla videókat, és nekik egyből bemegy a házba, és "Küldetés teljesítve!".

Bezzeg nekem, elmegy harcolni, véletlenül se megy be a házba.

Hogy csinálhatnám meg, kérlek segítsetek!?



2013. jan. 25. 10:10
 1/4 anonim válasza:
van cheat kód aktiválva ?
2013. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

volt az örök élet, más nem.

De akkor aki vidizte egyik, az is cheatelt mert élete meg se mozdult, de neki mégis bement.

Lehet hogy nekem úgy kéne, hogy cheat nélkül csináljam meg?

2013. jan. 25. 13:23
 3/4 A kérdező kommentje:

Most megcsináltam mégegyszer, de most cheat nélkül.

De ugyanaz történik.


Esetleg aki ráér, (akinek nem bugos) annak elküldeném a mentési fájlom, és ha akarja csinálja meg a küldetést, majd küldje vissza nekem, de mást ne csináljon benne csak a küldit.. Hálás lennék érte. (Irj priviben ha megtennéd)

2013. jan. 25. 17:09
 4/4 Nemohalacska ***** válasza:
Ezt a hibát a Riot/Zavargás cheat okozza. Mivel ezt a kódot nem lehet deaktiválni így új játék kezdése a megoldás.
2014. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!