Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 1943-al kapcsolato...

_Random kérdése:

Battlefield 1943-al kapcsolatos alapveto kerdesek. [Lent] (? )

Figyelt kérdés

Vannak jatekosok a szervereken? Van fejlodes rendszer/ felszabadithato cuccok? Hany palya van?

Szerintetek meger 2000ft-ot?



2013. jan. 26. 13:53
 1/2 anonim válasza:
Ha Xbox 360-ad van, akkor töltsd le a trial verziót. Ott ki tudsz próbálni mindent egy adott ideig, aztán átgondolhatod, hogy megveszed-e. Ha meg PC-n vagy, akkor szedd le valami torrent oldalról, próbáld ki, és ha tetszik vedd meg. PS3-hoz én nem értek... :)
2013. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. A trial verziot ps3-ra is le lehet szedni. Ezt mar meg is tettem fel evvel ez elott (kb akkor vettem a ps3-at is), akkor meg a bf3 se volt meg, ugyhogy azonkivul, hogy total luzer voltam (lehetetlennek ereztem az fps-ek iranyitasat joystick-on) nem tudtam vele osszehasonlitani. Azota az erzesen kivul masra nem emlekszem. De a kerdeseimre mar mashol kaptam valaszt, ugyhogy mindenkepp megveszem :). Ettol fuggetlenul koszi, hogy valaszoltal :).


Ha jol tudom a pc-re valo fejlesztest lefujtak, ugyhogy a bf ezen verzioja csak konzolokon elerheto, es csak digitalis formaban.

2013. febr. 11. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!