Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha választhatnátok, hogy 3...

Ha választhatnátok, hogy 3 spawner közül melyiket kéritek minecraftban, melyik lenne az?

Figyelt kérdés
Mooshroom,nyerges disznó és slime spawner közül lehet választani.

2013. jan. 27. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ h miket adnak,a slime azért lenne jó,mert nyálkagolyót kapnál,abból pedig csinálhatnál slime pistont ahhoz kell 3 kő 2 ezüst 1 fa 1 nyálkagolyó,és ezekből pedig csinálhatnál rejtett ajtót :D nyerges disznót meg tudsz csinálni simán,slime-ot pedig nehéz mocsarakban lehet meg a 40-es szint környékén megfelelő fényviszonyok mellett :D am multiplayerben játszol ?írj majd nekem privibe
2013. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Prym ***** válasza:

Ezüst nincs is a minecraftban...-.-

Fém meg nem kell a pistonhoz

2013. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

De kell egy fém, mert a recept FA FA FA

KŐ VAS KŐ

KŐ Redstone KŐ

2013. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Minecrafthun válasza:

á hát nem tom slime sztem most nagyon nagy könyités lenne meg mos hogy mocsarakba spawnol nagyon könnyü keresni.

nyerges disznó hülyeség.sztem a mosshroom

2013. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mooshroom spawner kérnék mert egy mocsárba lakok így ott van slime elég.
2013. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 8. 17:17
 7/9 telferi válasza:
Lehet, hogy megkéstem a válaszadással (ha igen, akkor bocsi), de én slime spawner-t szeretnék, ugyanis a slime ad nyálkagolyót, amiből lehet nyálkablokkot( vagy slime blockot, ha úgy tetszik) készíteni és azon lehet pattogni :D
2015. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát öööö... a kérdés majdnem 3 éves, én azóta abbahagytam a minecraftot, de az utolsó válaszadónak üzenem, hogy 3 éve még nem volt slimeblock :( Nem hiszem hogy ezt valaha el fogod olvasni, de azért megpróbáltam :)
2016. jan. 2. 20:37
 9/9 anonim ***** válasza:
A nyerges disznó sem hülyeség, kapsz nyerget vele és át tudod rakni lóra, nem?
2017. dec. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!