Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecaft pc és az xboxos...

A Minecaft pc és az xboxos változat között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Meg szeretném venni az Xbox editiont de hallottam hogy azt mondják sok a különbség a két verzió között ezek érdekelnének? :-D

2013. jan. 27. 13:52
1 2
 1/12 Prym ***** válasza:

Xboxon kell játszani...

az xboxos fiatalabb ,nincs benne annyi újítás vagy esetleg több van...

an nem tudom de szerintem guglizz a témában

2013. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nincs külömbség...én nem vettem meg,a trial-al játszok amikor kedvem támad hozzá...45-50 percig azt csinálsz ammit akarsz...végülis a teljes verzioval játhatsz 45 percig.
2013. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gyökerek...

Minek írtok f*szságokat, ha lövésetek sincs a témáról?

Hatalmas a különbség a kettő között, az xbox-os verzió nagyon le van maradva (konkrét verziószámot nem tudok mondani fejből, google a barátod), de persze az is tény, hogy szép lassan próbál felzárkózni a PC-s mellé...

Ezen kívül is eléggé le van butítva a PC verzióhoz képest, pl a barkácsolás, vagy van benne mentés lehetőség, amitől jóval "barátibb" a játék.

Ami még elég gáz, hogy boxon iszonyú lassú a pálya betöltése, rendszeresen látok olyan videókat, hogy a nagy semmibe gyalogolnak, habár lehet ez csak online jelentkezik, ebben nem vagyok 100%-ig biztos...

Szóval ha normálisan futtatja a géped, akkor inkább PC-re vedd meg (btw, linuxon kb kétszer annyi fps-t produkál, mint win alól), ha nem, akkor meg úgyis kénytelen vagy a boxos verziót megvenni, ami habár jóval butább, azért játszható...

2013. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát te nem vagy normális....nem tudom mit láttál de akkor poffázz ha veszel Xboxot és játszol vele...én tapasztalatbol beszélek nem pedig a levegőbe mint te...sügér -.-
2013. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen tapasztalatból te sügér, most írtad, hogy nem vetted meg, csak egy szaros triallal játszol. :D :D :D
2013. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tudod mibe külömbözik a Trial és Full game?levan korlátozva a játék idő és nem lehet menteni...de inkább fogd be mert csak magadat égeted :) a baromságaiddal :D
2013. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez tökéletesen így van, ennyi a különbség.

És 1 óra alatt szerinted mennyire tudsz belemélyedni a valódi különbségekbe, gyökér?

Leírom még egyszer, hogy a hozzád hasonló "iq fájterek" is megértsék:


A PC-s és Boxos Minecraft között nagyon sok különbség van, boxon sok a korlátozás, egyszerűsítés, butítás, valamint a verziószámban is le van maradva. PONT.

2013. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az xboxos verzióban még 1.8 van, ami jobb mint PC-n a 1.3tralala, mégpedig azért, mert 1.8-ban még a kitaláló Markus Persson is részt vett benne. És nincs lebutítva. A PC-sek mindig avval jönnek, hogy az X360 szar, mert "lowon" futnak a játékok, de ez nem igaz :) Más a platform tesó :D

Gondolkozz ha egy olyan gépet vennél, hogy úgy fussanak a játékok mint boxon, akkor ráköltenél kb. 150K-t viszont az xbox mindennel együtt 80-ba jön ki. :D És ha össze rakod a kettö képernyőt, akkor a PC-n nagyítóval látnád csak meg hogy mintha itt kicsit élesebb lenne a textúra. Szóval... Van egy boxod... Nem gondolod hogy arra kéne megvenni és nem gépre? :D Vagyis szerintem nem a számítógép elött játszanál, hanem a tv elött a kanapén :D..

2013. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igaz,nem akardtam okoskodni...de amugy mennyire akarsz vele játszani?meert énis megakartam venni de 7000 ft lenne mert csak MS pontér kaphatod meg...3500 ft 800 ms pont én ugy számoltam h 2x3500 vagyis 2x800 msp...inkább a gta 4 hez veszem meg a Lost & Dammed kieg.et de h honnan azt ne kérdezd
2013. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Komolyan, ti honnan jöttök? Egy helyről szabadultatok?

"Az xboxos verzióban még 1.8 van, ami jobb mint PC-n a 1.3tralala, mégpedig azért, mert 1.8-ban még a kitaláló Markus Persson is részt vett benne."

Hogyne, nyilvánvaló, hogy egy régebbi verzió jobb, amiben kevesebb a szolgáltatás, ellenben több hiba van... Azért ehhez neki kell futni, hogy ennyire hülye legyél...


"És nincs lebutítva."

Hogy a fenébe ne lenne lebutítva, könyörgöm. Jóval kisebb a pálya mérete, a craftolás nagyon le lett egyszerűsítve, valamint a mentés is egy butítás, habár ezt fel lehet feature-nek is fogni.


"A PC-sek mindig avval jönnek, hogy az X360 szar, mert "lowon" futnak a játékok, de ez nem igaz :) Más a platform tesó :D

Gondolkozz ha egy olyan gépet vennél, hogy úgy fussanak a játékok mint boxon, akkor ráköltenél kb. 150K-t viszont az xbox mindennel együtt 80-ba jön ki. :D És ha össze rakod a kettö képernyőt, akkor a PC-n nagyítóval látnád csak meg hogy mintha itt kicsit élesebb lenne a textúra."

Öcsém, most szórakozol? Ki a fene beszélt a grafikáról? Komolyan grafikán erőlködsz a Minecrafton??? Neked tényleg elmentek otthonról...


"Szóval... Van egy boxod... Nem gondolod hogy arra kéne megvenni és nem gépre? :D Vagyis szerintem nem a számítógép elött játszanál, hanem a tv elött a kanapén :D.."

Ezzel normál esetben egyet is értek, a játékok 90%-ra igaz is, kevés kivétel van, ilyen pl a Battlefield 3 és a Minecraft is, pont az erős korlátozások miatt.


De látom csak a lényeget nem sikerül felfogni a szövegből, gondolom iskolában már nem tanítanak szövegértést.

A kérdés az volt, hogy van-e különbség a két verzió között. A válasz egyértelműen az, hogy igen, nem is kevés.

Erre jön pár hülyegyerek, aki életében nem is látta a teljes játékot beböfögni, hogy nincs különbség, meg hogy "az xboxos fiatalabb ,nincs benne annyi újítás vagy esetleg több van..."

2013. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!