Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a régi játéknak a neve?

Mi ennek a régi játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Sok-sok évvel ezelőtt, egy bizonyos rágóhoz mindig kaptunk 1 figurát, és volt egy papír, amin szerepelt az összes figura. A figurák formája és színe mindig más volt, kemény műanyagból volt, körülbelül 2cm széles és 3cm magasak lehettek a figurák. Ezekkel úgy lehetett játszani, hogy két személy kiválasztotta, amelyik neki kell, szembe ülnek egymással, felállítják a bábúkat és az ujjal elkellett pöckölni a figurákat úgy hogy eltaláld a másikét. Az nyert, akinek még maradt fennálló bábúja.

Nos ennyi jutott eszembe így hírtelenjében, sajnos nagyon régen volt már. Remélem valaki még emlékszik rá.

Előre is köszönöm szépen a választ.


2013. jan. 27. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pupákok! :D

nekem van egy nagy tállal,majdnem az öszes megvan! :D

2013. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
[link] :DDDD
2013. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

YEAH!

Igen ez az „pupákok”. Úgy látom több kiadás is lehetett. [link] <-- ezek voltak azok. Lehetséges hogy ez a régebbi verzió?

Esetleg nem tudod, honnan tudnák ilyet „manapság” beszerezni? Vaterán csak újabbakat találtam.

Ment a zöldkéz.

2013. jan. 27. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudom,nekem még régebbről vannak,én chips-hez kaptam őket,de Tesco-ban vettünk 4-es kiszerelésben is :D
2013. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A chipses valószínűleg az újabb. Amire én emlékszem az rágóhoz volt. Már nem emlékszem pontosan da talán hasonló rágó lehetett, mint a turbó rágó ( na az se volt semmi azért :D ) .
2013. jan. 28. 00:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nah,arra meg én nem emlékszem! :DD
2013. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!