Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crysis 3 Hunter edition...

Crysis 3 Hunter edition multiplayere mekkora helyigényű lesz? (xbox)

Figyelt kérdés

Szeretném előrendelni a Crysis 3 H.E.-t viszont az xboxom csak 4gb-os, de van hozzá egy külső vinyóm, amin van bőven hely. Az első kérdésem, hogy lehet-e külső vinyóra menteni az esetleges letöltendő dolgokat, ha multizni akarnék?


A második az, hogy kb mennyi adatot kell letölteni, hogy multizhassak? Azt hallottam, hogy gigák is lehetnek. Igaz ez? Tapasztalatok esetleg más játékokból?

Előre is köszönöm!



2013. jan. 28. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

"lehet-e külső vinyóra menteni az esetleges letöltendő dolgokat, ha multizni akarnék?"

Lehet.

"A második az, hogy kb mennyi adatot kell letölteni, hogy multizhassak? Azt hallottam, hogy gigák is lehetnek. Igaz ez? " Igaz.


"Tapasztalatok esetleg más játékokból? "

BF3-nál konkrétan 2-3 Giga is megvolt az újabb patch, DLC-kről nem is beszélve.

2013. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :D
2013. jan. 29. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Crysis 3-hoz nem kell letölteni semmit, mivel rajta van minden a lemezen, a patch sem lesz gigás, mint a BF3-nál ez szinte biztos. Tehát egyáltalán nem kell feltelepítened, jelenleg legalábbis ez a helyzet, nem hiszem, hogy változni fog. Külső vinyót ugyan használhatsz, de csak 16 gb-ig kezeli. Szóval egyszerűbb egy pendrive-ot használni.
2013. jan. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na ennek nagyon örülök :)



Mondjuk elég gáz, hogy ilyen keveset kezel az xbox a külső vinyóból... Nekem egy 320Gb-osom van és összesen 30GB-ot kezel belőle. Ezt csak így mellékesen megjegyeztem :D

2013. jan. 30. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
16-ot, de mindegy.
2013. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
küldjek képet arról, hogy 30-at kezel?
2013. jan. 31. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell, kép nélkül is tudom, hogy hülyeség.
2013. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor maradj meg abban a tudatban, hogy csak 16-ot kezel, amikor nekem rajta van most 17GB játék és kb még 14GB + szabad helyem van rajta. Azért holnap felrakok egy képet, hogy ne csak az üres szavak legyenek :)
2013. jan. 31. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!