Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » X360-on Battlefield 3 (? )

X360-on Battlefield 3 (? )

Figyelt kérdés
Lehet hogy fent van a kérdés, de nincs semmi normális válasz rájuk...Nos, az a kérdésem, hogy a Battlefield 3 az annyira bugos mint a pc-s verzió? meg hogy ott "csapatmunka" kell a multiplayerhez. Egyedül egy szerveren nem tudok boldugulni mint pl.:CoD: MW3-ban? Meg ha Classok vannak, akkor nem tudok saját fegyvereket össze állítani? Nagyjábol ennyi :)..

2013. jan. 29. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

1.mivel nem játszottam a pc-s verzióval ezért nem tudom mennyire, bugost, azt tudom, hogy azóta rengeteg bugot kijavítottam

2.ez sok mindentől függ, de a játék csapatmunkára épül így valószínűleg nem fogsz egyedül boldogulni,

3. a classoknál be tudod állítani milyen fegyver legyen nálad, milyen scope legyen rajta, bipod, hangtompító, lámpa, lézer legyen-e rajta meg ilyenek

2013. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor nem tudok olyat mint MW3-ba hogy ugrálva csipával headshot-okat osztogatok nem? :D De ez a csapatmunka érdekes lehet :S
2013. jan. 29. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
figyelj ha ügyes vagy, jó statot hozhatsz össze, persze itt nehezebb mint mw3-ban, de a sikerélmény is nagyobb, pl amikor nekem volt egy multikillem 1 gránáttal 5 embert öltem meg :D
2013. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!