Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion Offical szerón melyikre...

Presy kérdése:

Aion Offical szerón melyikre érdemes menni és ely oldalon meik karit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Haverék menne offra őszintén szólva nekem assasinom és rangerem volt mindkettőt szeretem és ezek közül vacilálok de vmi tipp kinek mi jött be?

2013. jan. 30. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

melyik eredeti? az europai vagy az amerikai?

azt csinalj ami neked tetszik, kulonben lehet hogy megbanod

nekem chanter jott be legjobban, de kezdoknek nehez kaszt

es inkabb asmokra lenne szukseg, igy is minden szeron tobb az ely

2013. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi válaszod őszintén szólva én is asmo lennék csak haverok elynek mennek most mit csináljak :D am mi a külömbség a eu meg usa szeró közt?
2013. jan. 30. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:

az Eu-n gold packot kell venni (premium) hogy rendesen tudj jatszani,kulonben sok a korlatozas, ezt veheted mas jatekosoktol is jatekpenzert, mire lvl40 vagy kijon az ara,

az amcsira nem kell semmit kolteni, viszont baromi nagy a ping, a pvp-t elfelejtheted, nagy az idocsuszas, siegek, dredgion -t ejjel kapod el, es aki megis kolt a jatekra annak majdnem verhetetlen a karija

2013. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem és öm kiskarizás már nagyon nem megy ugye? ott most milyen kliens van?
2013. jan. 31. 09:27
 5/5 anonim ***** válasza:

a kiskarizas csak idopocsekolas

ott? melyikre gondolsz? a negativ kritika ellenere ajanlom hogy maradj Eu-n

2013. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!