Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow: Mi legyen az első kaszt...

Wow: Mi legyen az első kaszt MoPba?

Figyelt kérdés
Most kezdtem játszani a MoP private szerón (pandashan) az első karim lesz, wowozni már tudok tökéletesen, de nem tudom ez MoPba hogy megy. olyat szeretnék ami üt 1v1be meg Pvebe se rossz (dps/tank/heal). Eddig azt mondták nekem hogy lock vagy warri, azok zsírok. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.

2013. jan. 30. 20:04
 1/2 Csiß ***** válasza:
Warrior (pvp/pve-ben nagyon erős) BM hunter (pvp-ben nagyon erős.Pve-ben közepes)
2013. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kurosakiichigo válasza:

Na rászánom egy hosszab válaszra:

Warrior:op pvp,pve talentből csak a double time bugos,glyphsből van jó pár bugos

Mage:sztem elpusztíthatatlanan ha valaki skilles,abba elég sok bug van

Lock:igen emlegetett szamár,van bug benne,destro durva de kell skill,a chaos blot reflectre nagyon kell figyelni mer sok lock benyeli,affit nemrég nerfelték,demoról nem tok semmit

Hunter:bm iszonyat bugos pet ütt 80-90k ,marksman az elég jó nem túl bugos,survivalról nem nagyon tok

Shaman:elem talán a legerösebb caster most(versenyben a balance duduval),jól birja és anygokat üt,cement csak jó gearel éri meg és ugyse túl jó,heal ugy ahogy

Monk:dps iszonyat erös most ,tank gearel szinte legyözhetetlen amelettt nagyokat is üt,heal is jó

Druida:balance nagyon kemény,feral már túlszárnyalja a rouge trükköket,heal viszonylag jó

Pala:retri erös mint mindig,prot annyira nem jó,heal elég durva

Rouge:assa most a legjobb pvp,ha jól talentelsz warikat is veri a futkosásal,sub az ugy ahogy,combatról nem tok semmit.

Ennyi de ezek saját vélemények.ha kérdésed van engem Taran'zhun találsz meg:Peacewarrior

2013. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!