Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Évszakokban hogy lehet...

Sims 3 Évszakokban hogy lehet az UFO szemeit normálissá tenni? Kód is johet.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Gyakran használom a testingcheatsenabled true kódot sims 3-ban ugyhogy ezzel kapcsolatosan is írhattok.

Van egy UFO-m akinek ezzel a csalással megváltoztattam normálisra a bore színét,de a szemei olyan csunyák hogy lehetne normálissá tenni oket hogy rendes embersim szemei legyenek?

Bármilyen kód vagy csalás vagy trukk jó.Help.

Ja,és azért nem csinálok embersimet ert annak folyton lemegy az energiája és aludnia kell az UFO-knak meg nincs energiájuk így veluk jobb játszani.Ezt csak azért ítam hogy elkeruljem a feleseleges okorkodo hozzászolásokat.

Ha tudtok segítsetek lécci.

Udv:Sekla



2013. jan. 31. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
beírod a kódot (testingcheatsenabled true) és SHIFT-tel rákattintasz az UFOra és ott van az az opció, hogy "Sim szerkesztése részletesen" (asszem ezt írja) és ott a szemét is át tudod alakítani, remélem tudtam segíteni
2013. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!