Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudna segíteni valaki, hogyan...

Tudna segíteni valaki, hogyan kell játszani azt a fajta jengát, amikor számozottak a darabok és van négy dobókocka is hozzá?

Figyelt kérdés
Én csak a hagyományosat ismerem, ahol szépen szedegeted ki a fahasábokat és építed a tornyot. De ez a számos ez kifog rajtam, a dobozon nincs semmi írás, hogy miben más, mint a hagyományos.
2013. febr. 1. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ahányast dobsz, olyan számút kell kihúznod. Legalábbis az alapján, hogy színesben színes dobókockával így kell játszani.
2013. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azonban négy dobókocka van 0-5-ig számozva, vagyis a legnagyobb érték 25 lehet és ennél jóval több tégla van. Teljesen meg vagyok lőve. Egy játék kifog rajtam... :))
2013. febr. 1. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt is 4 db dobókockát ír, de 48-ig van számozva a játék.

2013. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rájöttem! Nem pusztán összeadni kell őket, hanem egyéb matematikai műveleteket is lehet végezni!
2013. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyébként csak rá kellett keresnem. :) "A hozzá tartozó kockákkal dobunk. Olyan számú rudat kell kihúzni a toronyból amilyen eredményt kapunk a dobókockákból.

Összeadhatjuk a számokat, nagyobbakból kivonhatjuk a kisebbeket, összeszorozhatjuk stb. Bármilyen matematikai műveletet használhatunk. "

2013. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A műveletvégzés már világos. De akkor kedvem szerint én találom ki, milyen műveletet végzek a kidobott négy számjeggyel?
2013. febr. 1. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2013. febr. 1. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Mind én voltam! :D
2013. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!