Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan Graffitis PC...

Létezik olyan Graffitis PC játék amiben egy egyszerű városban lehet szabadon graffitizni?

Figyelt kérdés

nem igazán találok ilyesmit , de jó lenne ha lenne , nekem egy quake 3 szintű grafika tökéletesen megfelelne csak mentse úgy el a falakat mint mondjuk a minecraft , tehát ha az egyik falra rajzolok valamit akkor ne tünjön el ha megint be lépek hanem maradjon úgy mint egy textúra csak hát persze HD felbontásban , mert azért egy ilyesmi játék nagyon jó lenne , egy kívülnézetes karakterrel meg egy action nézetes célkereszttel tök jól el lehetne szaladgálni egy városban amit akár a gta sanandreasbol is ki lehet venni vagy egy rakás játékból ki lehet szedni a környezetet meg ilyesmi .



Meg hát amiket én láttam graffitis játékokat azokban csak ilyen előre megtervezett graffitiket lehet ugymond a falra fel helyezni de azok úgy gagyik ha nem is rajtam múlik , és simán jó lenne egy ilyen jól kidolgozott ügyeségi akció kaland és kreatív játék -....


várom a véleményeteket



2013. febr. 2. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan
2013. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Háát, a GTA SA- ban lehet fújkálni, de az nem olyan...

De mintha az egyik Tony Hawk játékban lehetne...

:D

Nem emléxem konkrétan.

2013. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
tony hawk american wastelandbe lehet
2013. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Getting up-ban birsz mászkálni a városban. Bár szerintem attól függetlenül, hogy nem te tervezed a piece-eket, eléggé kalandos és szórakoztató játék, én 2x végigjátszottam.

Viszont ott a Graffiti Studio, abban neked kell megrajzolnod a dolgokat, netről birsz letölteni háttereket, pl. fal, vonat, stb, de ott nem birsz mászkálni, gyakorlatilag olyan, mint a Paint, csak ez Graffiti verzió.

2013. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , az az igazság hogy a getting up az jó de nekem olyan játékmenet kell mint a minecraft pl hogy nincsenek küldetések meg semmi csak úgy mész az utcán fujkálod a falat és majd olyan lesz az a város amien lesz aztán ennyi de ugy látszik ilyet nem gyártanak pedig jó lenne , mert pl ott van a sendler is , na hát abban is se grafika se semmi csak mész a házak közt vagy az erdőben de mégis tök jó
2013. febr. 8. 01:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, olyan játék nincs, de tényleg jó lenne, egy Getting Up feelingű játék küldetések nélkül, eléggé jól hangzik, de nem hinném, hogy megcsinálják sajnos...
2013. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak annyi kéne hogy legyen egy szerver , alap textúrák , nulla feladatsor , egy jól testreszabható eszköztár meg egy karakter sok kameranézettel .
2013. febr. 25. 19:55
 8/8 anonim válasza:

Ja... Csak annyi. De az az "annyi" is több év fejlesztése :)


De valóban jó lenne egy ilyen játék...

2013. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!