Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3 Van egy kód, amiről...

Sims3 Van egy kód, amiről nyilván már mindenki hallott ez a bizonyos "testingcheatsenabled true". Ha ti már használtátok akkor mi a tapasztalatotok vele? Működik vagy nem?

Figyelt kérdés
Nos én olvastam olyanokat erről a kódról hogy nem ajánlott mert lefagyassza a játékot, kikapcsolja a játékot. Nem szeretnék kockáztatni.

2013. febr. 2. 13:13
 1/3 Lunala ***** válasza:
100%
Nyilván van olyan, akinél tényleg gondot okoz, hisz nem lenne ez a figyelmeztetés, de személy szerint én nem hiszek benne, főleg, hogy azóta használom amióta kijött a Sims 3. Jah és sosem kapcsolom ki, mert ki tudja mikor kell valamire használnom, és akkor meg nem fogom folyamatosan újra meg újra beírogatni fél percenként... Szóval nekem sosem volt vele gondom, ha ki is kapcsolt, vagy lefagyott, az is egy hibás egyedi tartalom miatt volt, amit meg csak ki kellett törölnöm és voálá, minden rendben. :)
2013. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kováts Bianka ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam,és folyton a mai napig gyakran leáll a játékom. Úgyhogy nem ajánlom.
2013. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 4. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!