Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield Play4Free nem...

Battlefield Play4Free nem indul! Mi lehet a baj? Többi lent

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy vmiért nem idult, ezért utánaolvastam, és azt írták, hogy rakjam újra fel. Újraakartam rakni, de amikor elfogadom a szerz. feltételeket, a következőt írja: ,,An error occured: Failed to write registry value: Installation Dir" már minent megpróbáltam, mindent kitöröltem a gépről, ami bfp4f, de semmi

2013. febr. 2. 16:05
 1/1 menyetke válasza:
84%

1. Nyomja meg a [WINDOWSKEY] + [R], a "Run ..." párbeszédablak fog megnyílni

2. Írja be a regedit parancsot, majd nyomja meg a [RETURN] vagy kattintson az OK gombra

3. Bent a "Registry Editor", keresse meg a megfelelő "mappa" szerint az operációs rendszer architektúrájának:

A 32 bites Windows:

kód:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Electronic Arts \ EA Games \ Battlefield Play4Free


A 64bit Windows:

kód:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Wow6432Node \ Electronic Arts \ EA Games \ Battlefield Play4Free


4. Törölje a Battlefield Play4Free "mappa".

5. Próbálja meg telepíteni újra. Ha ez nem működik, újra kell indítani a számítógépet, mivel egyes adatbázis változásait csak akkor alkalmazzák, az újraindítás után


Alapos keresés után ezt találtam persze angol fórumon .

Tökéletesen bevált szerintem neked is jó lesz . :)

2013. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!