Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani bot-okat...

Mouse7913 kérdése:

Tudnátok mondani bot-okat Dark Orbit-hoz? (Ibot, Boxybot hanyagolva) :D

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 21:04
 1/6 Eye válasza:
Az Ibot-al mi a problémád?Nem gagyi crackelt verziót kell használni,hanem a folyamatosan frissülő fizetős verziót,és persze ésszel..Egy havi prémium árából kijön egy havi Ibot..
2013. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom de nem akarok fizetni érte. Nem tudsz valami ingyeneset??
2013. febr. 3. 10:55
 3/6 Eye válasza:
Ingyenes és jól működő bot nincs.Van ingyenes,és azzal 100% bukta,vagy fizetsz érte,és ésszel csinálod,ami annyit jelent hogy nem 24 óra bot naponta...
2013. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos van ingyenes. És nem értem mért fizetsz érte szentem nem éri meg.
2013. febr. 3. 12:47
 5/6 Eye válasza:
Ha szerinted van,akkor hajrá..
2013. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tamás-pc válasza:

Üdv!

Ibot...miért nem buksz le vele? Azért mert senki....

nem feltűnő ez nektek, úgyanúgy a a bigpoint kezébe megy a zseton fele amit a botért fizetsz, ez listázva van a a hétfő-szerdai szűrő észrevesz ugyan de bevagy fizetve ezért figyelmen kívül hagynak...másik jó bot nincs, énis Ibot ozok..

2013. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!