Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc Heroes részed?

Melyik a kedvenc Heroes részed?

Figyelt kérdés
Heroes 1-2-3-4-5-6, és mit tetszik benne és mi nem. Akár több véleményt is írhatsz...

2013. febr. 2. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Az 5 és annak kiegjei kötöttek le nagyon. Az elözöeket nem próbáltam. A 6 megvan de én több bugot láttam benne mint az említettbe 5 + kiegekben és a hangulata sem az igazi :D
2013. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3-ason baromi sokat játszottam még rég. Az 5-ös pedig a tökéletes folytatása. Ugyan az a játékmenet szebb grafikával és más csapatokkal. A 4-es furcsa, nekem nem tettszett. És a 6-os őszintén szólva egy kalap szar (nincs normális kastély stb.)

Egy szó mint száz az 5-ös volt a legjobb. :)

Köszönöm, hogy eszembe juttattál egy pár jó emléket...

2013. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs mit, nekem is szép emlékeket hozz elő.

Én a 3-tól játszottam velük. Nekem a 3 és a 4 rész tetszet idáig, 3-ban midnen tetszett, a 4. pedig a sok újítás tetszett nekem( kivéve azt hogy a hős egy idő után már egy maga elintézett egy sereget.)

2013. febr. 3. 13:47
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja igen, nekem a 4 zenéi totál megtetszettek :D.

6 részben nem tudom hogy feltünt-e nektek hogy egy csomó dolog ki lett ragadva a Dark Messiah-ból....(Nekem ebben a részben tetszenek a szörnyek ábrázolása leginkább)

2013. febr. 3. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívem szerint a 3-ast látnám a 6-os stílusában megcsinálva. A 3. részben szinte minden tetszik. A lények, a hősök, a játék menet, a várak, a pályák. Egyedül a szintlépés nem jön be.

A 4. rész az nagyon elcsépelt lett szerintem, ott viszont tetszett a jártasságok megoldása. Külön szerettem, hogy ha például pappal voltam, abból később kedvem szerint csinálhattam akár varázslót is.

Az 5-össel alig játszottam, eléggé furcsa volt a nézet, és a grafika sem tetszett.

A 6. résznek szerintem nagyon szép a grafikája, és ott főleg ezért már nem zavart a nézet. Nagyon sokat játszom vele, de keveslem belőle a hősöket és a várakat. Az a szentélyes vár nekem egyáltalán nem jön be.

2013. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én már régóta játszom a 3. részével, de aztán elkezdtem játszani a 4.-el, abba nekem minden bejön pl: szörnyek, hősök, várak, szintlépés, varázslatok stb. Az élet vár a kedvencem. Néha még magam is meglepődök milyen erős vagyok. :D
2013. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!