Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Udv. A minap elkezdtem WoW-ozn...

Udv. A minap elkezdtem WoW-ozni mert eddig kimaradt a game-ek kozul amikre rafuggtem, eggy emberkere lenne szuksegem aki segitene par dologban amig belerazodok, valaki aki jo ideje jatszik es komolyan segitene. Elore is kosoznom a valaszokat.21F?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
eredetin vagy?
2013. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem Tauri WoW-on.Elnezest ezt kifelejtettem.
2013. febr. 3. 10:19
 3/9 anonim ***** válasza:
ok én ott is fent vagyok :D ha megírod karid nevét segítek szívesen:)
2013. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
tauri wow horda Gyilkóss ha allis vagy SEMMIKÉP NEM SEGITEK!
2013. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
79%
eredetiben tudtam volna de amin ti vagytok azegy szar tobb évvel elvan az maradva
2013. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meguntam fizetni eredetin :D De amúgy is nekem a lk tetszik a legjobban ha régebbi ha nem és ezzel nem csak én vagyok így. A pandaria meg aztán tényleg ratyi.
2013. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A pandátiát érteni kell és ha még nem játszottál vele akk ne mond le inkább fizetem és játszom olyanon ami vlmit ér mind h egy szaron játszak.Egyébként is a Pandária az ck az egyik sziget ez lett az új fejlesztés nem muszály ott játszanod de a raid-ek ott a legjobbak egyébként eredeti wow-ban a nevem ha akarsz felvehetsz ha nem vagy allinos plzx
2013. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg varom a segitekesz emberkek valaszait :)
2013. febr. 15. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:

"eredetiben tudtam volna de amin ti vagytok azegy szar tobb évvel elvan az maradva"


Captain obvious strikes again!

2013. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!