Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok belépni a battle....

Nem tudok belépni a battle. Net accountomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 napja nem tudok belépni a fiókomba:S Eddig azt hittem hogy biztos csak valami frissítés van és azért, mert maga az oldal se jött be, nemhogy a Diablo 3... De mostmár bejön az oldal, de nem tudok belépni, mert azt írja hibás adatokat adtam meg. Kértem volna új jelszót de ott meg azt írja hogy ilyen e-mail/név nem létezik a battle.net-en:(

Segítsetek légyszives már nagyon idegesít hogy kiadtam 15 ezret érte és nem tudok belépni... És mielőtt valaki feltételezné nem hackelek, nem adtam meg másnak az accot, semmilyen segéd programot nem használok.

Előre is megköszönném a segítőkész válaszokat:)



2013. febr. 3. 10:02
 1/4 Bevapir válasza:
írj a supportra. ja és legyen benne minden adat amit megadtál (felh név,jelszó,teljes neved amit megadtál stb).
2013. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csiß ***** válasza:
Jelszót ne írd bele a support levélbe :P A többi adat mehet bátran.
2013. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csiß ***** válasza:
Nem állítottad át véletlenül amcsira a klienst? Lehet azért nem találja a felh.neved.
2013. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem. Utólag láttam hogy meglett változtatva az e-mail címem (mint battle.net username), úgyhogy már ennyivel többet tudok:D Írtam kétszer is supportra még nincs válasz:/
2013. febr. 4. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!