Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tegyem érdekesebbé...

Hogyan tegyem érdekesebbé sims 2-ben a családom életét?

Figyelt kérdés
Mindig olyan unalmas életük van. Csinálják a dolgukat, dolgoznak, mindenük maxon, nem történik semmi érdekes... Ötletek, miket csinálhatnék? Megvan az összes kiegészítő.

2013. febr. 4. 04:17
 1/4 anonim válasza:

Pl:gyereknemzés,

Az az igazság hogy én is játszottam a Sims-el de soha

többet nemfogok vele játszani mert egy idő után meguntam...

2013. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a gyereknemzés nem túl extrém... pont ez a bajom, h csak ilyen hétköznapi dolgokat csinálok. olyanokra gondoltam, mint vámpírrá válás, vagy növényemberré, vagy farkasemberré, vagy valami extrém utazás, ott valami érdekes dolog, stbstb.
2013. febr. 4. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Háát,változz át akkor ezekké,és mondjuk kerálj a fejedben egy torténetet ami szerint a simeknek élniuk kell,mint a sims tales.Ha nem tudod hogyan válj ezekké,írj privit.
2013. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Apuka csalja meg anyukát, váljanak el és az anyuka pasizzon be újra, majd a gyerekek utálják meg a mostohaapjukat. Vagy a testvérek utálják meg egymást, lopkodják el egymás pasijait. Legyen családon belüli vita! Az mindig bejön, hiszen annál izgibb nincs.


Éld ki a lehetőségeidet! Ha megvan az összes kiegészítő, akkor bármivé válhatsz, bármilyen simet kreálhatsz. Legyen vámpírcsaládod, vagy vérengző farkasember egy visszahúzódó lánynak a férje. Csinálj gazdag, sznob simeket, akik gyönyörű házban élnek és titkolóznak mindenki előtt. Tarts bezárva a házban mindenféle fura lényeket. Éljenek a simjeid kicsapongó életet, minden nap más buli, minden nap más lány. Próbáld meg a leglehetetlenebb párosokat összehozni, a leglehetetlenebb helyzetekben.


Vagy ha semmi ötleted sincs, akkor ihletért böngészd a Mysims.hu Sims Tales-eit. Vannak alap családok is, azoknak mindig nagyon jó, előre megírt sztorijaik vannak, amiket te alakíthatsz kedvedre.


(És bocsánat, de a fantáziám kicsit elragadott...

2013. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!