Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rubik kocka kirakása algoritmu...

Rubik kocka kirakása algoritmussal?

Figyelt kérdés
na hallo,kaptam egy kockát tetszik,de nem tudom kiteni,2 oldalt majdnem kitetem,egy hiányzott,csak azt akarom kérdezni,hogy olvastam ,hogy algoritmussal ki lehet rakni de nem igazán értem,lényege hogy ha magam rakom segitség nélkül akk kilehet tenni szóval értitek?meg hogy mivel lehet megoldani hogy jobban forogjon?olajzás pl étolaj szóba jöhet?vagy ez hogy van?van aki kitette,algoritmus nélkül?ki lehet?

2013. febr. 4. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Szilikon spray... Az összes többi kérdésed értelmetlen, még arra se vetted a fáradságot, hogy értelmes mondatokat írj!

[link]

2013. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért kérdem itt mert mindig a algoritmusokat láttom ,hogy ugy könnyeb kiteni meg ez az
2013. febr. 4. 16:00
 3/8 loupsolitaire ***** válasza:
46%

Neked esélytelen. Írni se tudsz.

A kocka arra való, hogy rájöjj a logikájára, MAGADTÓL. Ha nem megy, akkor így jártál. Nem kell erőltetni.

2013. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát logikus :D
2013. febr. 4. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kockások sem maguktól jönnek rá a teljes kirakásra, de kétségtelen, hogy túl bonyolult módszereket nem érdemes nézned. A klasszikus, soronként kirakós módszerrel idővel majd elboldogulhatsz...
2013. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
magától senki nem tud rájönni szóval te is hülyeséget írtál...
2013. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem nem azt kérte hogy elkezdjétek azért osztani mert nem írt jól. A kérdésnek ki lehet az értelmét venni azért.

Ha az ember gyorsan akarja kirakni nyilván megtanulja és nem maga próbál rájönni. Erre valók a jól felépített metódusok ami alapján pontosan ki lehet rakni a kockát. A többi a gyorsaságon, reflexeken, helyzetfelismerésen, térlátáson múlik. Tehát. Ugye sokféle metódus van, a legkönnyebben tanulható szerintem a soronkénti kirakás. A legalapvetőbb dolgokat (5 algoritmussal 1 perces eredmények) gyorsan meg lehet tanulni, például egy videóból. Ide ajánlom azt a videót amit lejjebb linkelek. (Több része is van, szerintem megtalálod.) Itt minden jól el van magyarázva, a logikája is. Ha ezzel megvagy akkor nézz utána a Friedrich metódusnak (második link). Ennek többnyire az első két sor kirakásával kapcsolatos része amit sokat farag az idődből. A harmadik link a magyar kockás oldal, sok hasznos infóval.


Hogyan rakjuk ki a Rubik kockát? 1. rész: [link]


Friedrich metódus: http://www.youtube.com/watch?v=gvpQ1vKdyWI (magyar nyelvű videó!!)


Magyar kockás oldal hivatalos: http://www.youtube.com/watch?v=gvpQ1vKdyWI (mondjuk kirakások menüpont)

2013. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok, ahhoz hogy jobban forogjon mindenképpen jó a szilikonspray (nem WD40 az isten óvjon :D ). Én egy Szilikon 1000 nevű cuccot használok és nagyon adja. Azon a csatornán ami a második linkben volt van egy ilyen kocka szilikonozós videó is. Később persze ajánlott beszerezni egy jó versenykockát aminek jobb is a kialakítása, vágja a sarkokat satöbbi.. (Versenykockának a DaYan termékeket ajánlom, Magyarországon is lehet kapni itt-ott)
2013. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!