Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft 1.4.7-ben akartam...

Minecraft 1.4.7-ben akartam telepíteni az elemental arrows mod-ot, de nem működik, miért?

Figyelt kérdés
ugyanúgy csináltam mindent,mint a leírásban, META-inf mappát töröltem, és annyiból működik, hogy craftoni tudom a nyílvesszőket (tüzes, tojás stb...), de kilőni nem :S csak a rendes nyílvesszőt lövi el

2013. febr. 5. 02:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ismerem a modot, de nem kell hozzá külön íjat craftolni?
2013. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azzal sem megy :(
2013. febr. 6. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
inkabb csajoznal mint hogy othon ulsz es bas*d fojton a geped
2013. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van barátnőm majdnem 4 éve... és elég jól megvagyunk... ahhoz meg semmi közöd, hogy a szabadidőmben mit csinálok. Ki a f.sz vagy te hogy másoknak beugass? Ráadásul te sem vagy jobb annál mint aminek engem beállítasz. Tengernyi szabadidőd lehet, ha képes vagy feljönni erre az oldalra és írogatod a szánalmas kis kommenteid. Beszólsz másoknak ezzel is kompenzálva a való életben ért sérelmeidet. Egy bunkó kis gyökér lehetsz, akinek csak az interneten nagy a pofája. Sajnálom szüleidet hogy csak ilyen selejtet tudtak nevelni belőled
2013. febr. 12. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!