Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért érdemes és miért nem...

Miért érdemes és miért nem érdemes kiflashelni az új XBOX360 slim Konzolt?

Figyelt kérdés
Új vagyok még nagyon ebben az "XBOX360" témában! Tavaly karácsony előtt leptem meg magam egy slim xbox360 konzollal,és nem tudom hogy megéri-e kiflashelni!? De sokan azt mondják hogy nem! Mert akkor egyrészt elveszti a garanciát,másrészt akkor nem lehet vele multiban játszani! Meg ráadásul az sem garancia hogy hosszú ideig működőképes lesz az xbox a flashelés után! Ezért gondolkozom ezen nagyon! Mik az előnyei ha kiflashelem? És mik a hátrányai? Ha kiflashelem akkor a legújabb írott játékokat is viszi majd a konzolom?

2013. febr. 5. 06:43
 1/5 anonim válasza:

Megéri kiflashelni

nekünk is kivan már egy ideje és semmi baja! csak annyi a teemndő. Hogy játék előtt dashban 3 percig hagyod melegedni aztán ha befejezted. akkpr 15 perxig hagyod hűlni és így semmivel nem rövidűl le az élete

2013. febr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A játékok árából annyi pénzt tudsz "megtakarítani", amiből rövidőn belül akár másik, nem flashelt xboxot is vehetsz, ráadásul bűntudat nélkül, mert így azoknak a játékoknak a készítőit, amik tetszenek még mindíg támogathatod az eredeti játék megvételével. Szóval a hülyének is megéri kifelasheltetni, azmeg, hogy tönkemegy a gép... flash nélkül is úgy végezheti.
2013. febr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Slimeket csak RGH-zni lehet. De amúgy ha van pénzed eredeti játékokra, meg a Live-ra, akkor hagyd így.
2013. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért érdemes mert ingyen lesz a játék, pofátlan magas árakat kérnek el 1-1 játékért, amik sok esetben 8 óra játékidővel sem rendelkeznek.


Azért nem érdemes mert ki kell írni a játékokat, kell hozzávaló író, és DvD.


RGH-ztass, merevlemezről, külső vagy belsőről, illetve pendriveról futtathatsz játékokat.Letöltöd, másolod és mehet a játék.

[link]

Ajánlom a fenti linket, ha minőségi munkát akarsz oda juttasd el.Garanciára szarni rá, az új Slimek már nem olyan érzékenyek a melegre mint a régiek, de mielőtt kikapcsolnád legalább 5 percig futtasd a menübe a gépet, hogy hüljön egy kicsit.

RGH-zástól nem megy lejjebb se az éréke se az élettartama.


Ezen felül az RGH előnye, hogy van megoldás a multira INGYEN!

[link]

Nincs annyi játékos mint a simán de szerintem ez is elég!

2013. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gács Dani válasza:
Nem lehetsz biztos benne hogy jó, mert leállhat vagy épp rosszul lesz megcsinálva.
2013. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!