Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mount and Blade Warbandban...

Mount and Blade Warbandban hogyan lehet hűbéreseket szerezni, illetve a kancellárt hogyan lehet átköltöztetni egy másik városba? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy királyságom, rájöttem hogy a fogadóban felvett hősöket hűbéreseimé tehetem, de az van ha más birodalom hűbéresét akarom magamhoz hívni elutasít, miket kellene fejleszteni, pontosabban mely az a viszony szint mikor már csatlakozni szoktak, és hogy lehet ezt a viszony szintet gyorsan növelni?

2013. febr. 5. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
a kancellárt nem lehet költöztetni sajnos, a másik birodalomból a nemeseket úgy tudod át állítani magadhoz hogyha egyedül vannak (mármint úgy értem hogy nincs más nemes a közelben mert másképp azt mondja hogy akkor talán máskor szeretnél beszélni velem)tehát ha egyedül van akkor katt az első lehetőségre amikor beszélsz vele és akkor kérdezd meg tőle hogy mi a véleményed xy királyról/kánról/szultánról aztán megkérdezed tőle hogy "megtudnálak győzni arról hogy inkább mellém álj?" (vagy valami ilyesmi) és akkor választhatsz a menüpontok közül hogy mit ígérsz neki aztán ki választod és vagy sikerül vagy nem :D a viszony nem igazán befolyásolja a döntését de azért csak jobb ha nem vagy rossz kapcsolatban
2013. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!