Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elkezdtem eredeti wowozni, a...

Elkezdtem eredeti wowozni, a battle. Netről az alapjátékot szedtem le. Beléptem a játékba és a Silvermoon EU-n kezdtem játszani. A kérdés hogyha nekem a Starter Edition van meg hogy lehet hogy játék közben egy 88-as szintű karakterrel találkoztam?

Figyelt kérdés

#World of Warcraft #WoW #wow silvermoon eu #wow pandaria
2013. febr. 5. 16:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Mert úgy tudom hogy Mists of Pandaria-n van lvl 90, és cataclysmen is csak lvl 85 a max
2013. febr. 5. 16:06
 2/6 Jusuf Sallai válasza:
Úgy lehet,hogy ugyanazon a szerveren játszik az a player is aki megvette a gamecardot meg a kiegeket. starter edition-nak annyi a lényege hogy kiprobálod a game-t 20lvl-ig fejlődhetsz ugyanazokon a szerókon amin játszanak a többiek akiknek már megvan a MoP Kieg.
2013. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha megveszem a MoP-ot és elkezdek játszani (tom h fizetni kell, fogok is) lehet 90-ig fejlődni anélkül hogy kiviszem az alapjátékot?
2013. febr. 6. 15:28
 4/6 A kérdező kommentje:
ugye nem az van hogy ahhoz hogy pandán 90-as legyek előtte fel kell fejlődnöm BC-n, lich kingen, és cataclysmen a max lvl-re????
2013. febr. 6. 15:41
 5/6 anonim válasza:
Végig kell fejlődnöd az összes szintet! Miért mit gondoltál, hogy majd megveszed a pandát és kényelmesen 85-ös szintről felmész 90-esre?
2013. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jusuf Sallai válasza:
lol.. ez igy van ahogy az előttem szóló irta. ki kell maxolnod a kiegek lvl-jét ahoz hogy MoP kieggel 90 ig tudjál menni. De hidd el nem olyan nehéz feladat. másfél hónap alatt megvan(napi 3-4 óra játékkal)
2013. febr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!