Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szeretitek a Witchert,...

Miért szeretitek a Witchert, esetleg a Witcher kettőt? Mit szóltok ahhoz hogy jön a harmadik rész?

Figyelt kérdés
Fejtsétek ki részletesen akár, de érdekel, hogy ki miért szereti, hibákat esetleg, negatívumokat is nyugodtan :D (bár nem hinném hogy van-e benne :) Nemet írjatok ha kérhetem, kort nem muszáj!

2013. febr. 5. 19:57
 1/3 elnyuszko ***** válasza:

mikor elkezdtem az első részt még nem tudtam milyen játékba fogtam bele. a harcrendszer nem volt valami hú de jó de mégis a tőrténet menete, a karakterek személyisége egyszerüen megragadott. nem telt bele sok idő és megjelent a második rész. a tőrténet ugyanugy fantasztikus a látvány világ kibővült sokkal szebb részletesebb lett, a karakterek személyisége mit sem váltózótt, a terület megnöt és az hogy döntéseink befolyásolják a történet menetét egyszerüen fantasztikus na meg a kocka póker illetve az ökölharc sem hiányozhat egyik részből sem. egy szóvval engem teljesen magával ragadot mindkét játék.


ha azt kérdezed várom-e a harmadik részt akkor csak anyit mondok hogy: egy éve gyüjtőm a pénzt egy új gépre és a witcher3 ra mert amint ki jön rohanok a bolta venni hozzá egy bivaly masinát magát a játékot és szólók a főnőknek hogy egy hétig nem lát mert belerohadok a fotelba mire kétszer ki viszem (márha lesz olyan mint az előben hogy egyik vagy másik oldalra álhatunk)

2013. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azért szerettem az első részt, mert szinkronos volt, de maga a játék is megtetszett történetileg. Bár nem vittem végig(városig jutottam el) utána elromlott gépem és nem volt türelmem újra kezdeni. Most a Witcher 2-őt kezdtem el. Ez is tetszik szebb grafika meg játékmenet még ha csak alacsony graffon viszi a gépem. Ezzel az egy dologgal van bajom. Összes többi játék köztük az újak is mennek maximális beállításon, ez meg már közepesen akadozik. De így alacsony grafikán is elég szépen néz ki:)
2013. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Witcher első része volt számomra a valaha volt legjobb játék egyszerűen olyan hangulata van a játéknak amit még egy játéksem tudott túlszárnyalni (mármint nekem)a másodrész is a méltó folytatása az 1 résznek bár nekem az egy jobb volt.A 3. résszel remélem valami olyat alkotnak ami lever minden rpg játékot és remélem hogy 2014 év év játéka cimet is megkapja.
2013. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!