Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 házi kedvencekben hogy...

Sims 3 házi kedvencekben hogy lehet?

Figyelt kérdés
Két macskát szeretnék szaporítani (a kapcsolatoknál beállítottam hogy társak legyenek) csak nem ad ki semmit ahol lehetne ezt csinálni...tehát hogy is lehet kicicájuk?

2013. febr. 5. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
menj rá a nőstény cicusra. lesz lehetőség.
2013. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve, ha ez sem működik, akkor rendelkezned kell (a kutyáknál így van, macskát még sosem szaporítottam) házzal. Olyannal ami az állatok részére van, jelen esetben cicaházzal.Ha a fiúról a lányra kattintva nem jelenik meg az opció, akkor "beszélgessenek egymással" vagy ha ez sem jó, akkor a házra kattintva lesz olyan, hogy utódok nemzése.
2013. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd megnézem hogy bejön :D
2013. febr. 6. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Rámész az egyik macseszra és a másikra kattintva lesz olyan hogy romantikus rámész és ott hogy utódnemzés de elöte le kell tenned a macska illetve kutya házat mert csak abban tudnak....... és ha a végén lesz ilyen lágy zene akkor majd másnap vagy még az nap állapotos lesz de lovaknál ugyanez csak istállót rakj le kutyáknál pedig úgy mint a cicukná :)Remélem segítettem!!!
2013. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, és nagyon köszönöm, csak a macskáknak mit tegyek le? Vagy is hol csinálják?
2013. febr. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!