Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends Zed vs....

Párna kérdése:

League of Legends Zed vs. Graven. Ki mi javasol? Csak 6300-as hőst szeretnék venni, de nem tudom konkrétan hogy mit. Legyen erős :-)

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 21:21
 1/6 AccountManagerkovács ***** válasza:
Garen 450-es... Ha akarsz egy durva 6300-as hőst, akkor Volibear. Lehet vele tankolni, jungelezni, rohadtjól néz ki, nehéz elpusztítani, nagyot üt és ki a fene ne akarna egy bazinagy, villámló mancsú medveemberrel menni?:D
2013. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ooops, dravent akartam irni :-D. Amugy erről a 2 hősről vélemény?
2013. febr. 7. 21:53
 3/6 AccountManagerkovács ***** válasza:

Jajj, tényleg, én meg félreolvastam!

Draaaaaaaaaaaaaven nagyon király, rohadtnagyot üt, az ultija végigröpül az egész pályán és maga a karakter is óriási.

Zed az egyik legjobban kinéző hős, de a kombója elég hosszú, nagyon pontosnak kell lenni vele és szerintem iszonyat nehéz vele jól játszani.

Nekem Draaaaaaaaven van meg, Zedet éppen azért nem vettem meg, mert játékosok ellen úgyse mennék vele semmire...

2013. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem ha már 6300as at veszel vagy Vi-t vagy Volibear-t vagy Rengar-t vedd . Rengar egyébként 3 hitelget.
2013. febr. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Xy-1 válasza:
Hali,Szerintem sok jó van,Dariust tudom ajánlani,draftba bannolják meg szar ha más van vele mert ultijával sokat ksel,amugy jó kari,tud rántani,forog is...zedet is tudom ajánlani,ha jól combozol akkor nagyon ott van,de ha nem akkor hiába,érdemes megvárni amig free lesz és kitudod probálni,szerintem a legjobb 6300-asok a jayce és rengar,rengar passivja nagyon ütös,ha bemész egy bokorba akkor onnan rátudsz ugrálni az ellenfelekre,jó jungeles,topra is jó,jayce is combós kari,közel és távharcos is,nincs ultija az "R" képességével tud váltani táv ill közel harcosra,szerintem jayce a legjobb,nekem meg van és nem is olyan nehéz használni,1-2 kari tudja csak blockolni,de igazából ha jó vagy vmilyen karival akkor mind1 mennyibe kerül vagy ki az ellenfél ... kicsit belejössz akkor jók mind.A volibear amit irt vki az elején arról annyit hogy 1v1be ratyi,amugy ha van mellé egy adc ill support akkor tényleg jó.Szerintem Jayce/Rengar/KhaZix-t vedd meg,de ha van eszed akkor 4800 ért veszed meg lee sint,szerintem a legjobb kari,5x volt vele pentám,pedig nem vmi nagy kser...de sztem rohadt jó kari.
2013. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat szerintem Rengart veszem meg de még nézek vidiket hátha lesz jobb :-D
2013. febr. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!