Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyan játékot mondani...

Tudnátok olyan játékot mondani amit nem kell megvenni ahhoz, hogy multizzak egy barátommal. Lehet lövöldözős, zombis, autós stb. tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nekem nincs problémám azzal, hogy meg kell venni de a haverom még életébe nem vett meg egy játékot sem. De ilyenek, hogy starcraft 2 (ő aszt nem szereti se a hasonlókat) cod zomi ilyenek oké de ahogy nézem ahhoz meg kell venni és ő nem fogja vagy nem tudom lehet-e. Cs-t szét függtük valami?
2013. febr. 9. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Planetside 2. F2P teljesen és hatalmas csaták szoktak lenni. Viszont combos gép kell hozzá.
2013. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Call of Duty 1,2,4(xfire-n lehet játszani)

Soldier Front,Crossfire(ingyenesek)

Arctic Combat(Steamről ingyen letölthető)

2013. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! ezekkel elszórakozunk egy ideig! :) a gépem elég erős de az övé nem annyira (laptopja van nekem meg i7 GTX 660)
2013. febr. 9. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!