Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miről szól a Sims 3 Vár a...

Miről szól a Sims 3 Vár a színpad, Állomások, Nemzedékek és Világ körül?

Figyelt kérdés
A vár a színpad csak arról szól hogy a simemnek fellépései vannak és hogy énekel?

2013. febr. 10. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
csak az álomálllások (és nem állomások) és a világ körülre tudok válaszolni: az álomállásokban új állások, új épületek, új szeméjiségek új tárgyak új bútorok stb... van. a világ körül-ben... bejárhatod a földet, és ugyan úgy új cuccok vannak
2013. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Világ körül: elutazhat a sim Franciaországba, Kínába vagy Egyiptomba, küldetéseket csinálhat ott, tanulhat fotózni, vehet ott nyaralót, stb.

Nemzedékek: leggyengébb kiegészítő, ami jó benne az hogy van faház amiben a gyerekek játszhatnak vagy épp a felnőttek etyepetyézhetnek:) de nem sok minden van benne.

Vár a színpad: lehet a sim énekes, bűvész, akrobata, dj. Van benne egy új város.

Álomállások: szakmák vannak benne ahol te irányítod a simet munka közbe, lehetsz tűzoltó, stylist, detektív, szellem vadász, stb.

Bővebben meg www.sims3.com -on olvashatsz róluk.

2013. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Eddig mindig úgy olvastam hogy Állomások :)) és csodálkoztam hogy milyen lehet ez a kiegészítő és hogy mitől érdekes...Bocsi

2013. febr. 10. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Először énis állomásoknak olvastam :)
2013. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!