Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead Space legujabb részében...

Dead Space legujabb részében elakadtam, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Nos nem akartam kiírni melyik de gondolom mindenki vágja... az a lényeg most elakadtam se ki, se be, se fel se le.... egy bazinagy szörny gyomrában vagyok... asszem 13 chapterben vok, nem biztos.. mivel sosem volt betöltés én ezt nem figyeltem... lejöttem egy mini lifttel, a a belsejében itt-ott világító sárga "szem" szerüségek... se kijárat se semmi... kb labirintus az egész de mindent bejártam és ugyanoda vezet... küldetést nem jelez, visszaszállok a liftbe, nem is tudok felmenni... szóval totél elakadtam :S próbáltam elintézni azokat a fénylő izéket, de nem sérülnek a fegyvereim hatására..
2013. febr. 10. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Walktrought
2013. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Dead Space 3 (küldetés címe)Walktrough beírod a You-tube-on ahogy az előző válaszoló is írta.
2013. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :)
2013. febr. 11. 10:07
 4/8 joco92 ***** válasza:

Én is sokat törtem a fejem pedig tök egyszerű a válasz. :P

Előtte elküldtek a haverok pár alkatrészért és mikor megszerezted össze kellet rakni és egy F@sza dumm-dumm fegyvert kaptál. Csak ezzel a 3 egyszerre lövő fegyverrel lehet azokat a sárga izéket birizgálni. (Készülj fel mert nehéz lesz) XD

2013. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ÖÖ köszi, am youtube segítségével rájöttem és már rég végigtoltam :D jó kis game, csak a vége volt rosz :( Isaacmég sosem halt meg. xD ez ba zi jól jött ki xDDDD szal az első és másod részének a befejezése még türhető, az utolsó már nem.. xD remélem lesz folytatás :D
2013. febr. 25. 10:15
 6/8 anonim válasza:
egy kis meglepi: https://www.youtube.com/watch?v=_5t_wJyopmg nézd végig legközelebb
2013. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hoppáá, akkor életben maradt? :)
2013. márc. 11. 10:12
 8/8 joco92 ***** válasza:
Persze hogy életben marad ! Még a Föld ki maradt XD
2013. júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!