Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyenek a youtube...

Djking888 kérdése:

Szerintetek milyenek a youtube csatornáim? Bővebben lent

Figyelt kérdés

nemrég elég sok viszajelzés érkezett hogy helyesírást javítsd meg stb meg hangal vegyek ezen a 2 csatornán az új videókban mindegyiknél van hang szerintetek?

1. csatornám http://www.youtube.com/user/DJ888King?feature=mhee

2. csatornám http://www.youtube.com/channel/UCc7UYpCADewQ7kaAX_qHaoA



2013. febr. 11. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

"Bocs most nem volt kedvem fraps-el venni"

Ilyen nincsen. Akik kamerával vesznek fel gameplayeket, azok a videósok szégyenei, csak azt bizonyítják vele hogy mennyire nem értenek az egészhez, és mennyire nem érdekli őket hogy milyen minőségű munkát adnak ki a kezükből. Ha ennyire nem veszed a fáradtságot, akkor ne is videózz. Ezen kívül Minecraft videótk. Ki a francot érdekelnek?! Nekem már annyira a könyökömön jön ki hogy mindenki ezeket nyomja fel. Ráadásul semmi kommentár, dög unalom. Ez a csatorna egy igénytelen nulla.

Második csatorna, ebbe a bemutatkozó vidibe nem tudom minek van egy 20mp-es üres járás. A Veyronok sem tudom mi értelme, mert a csatorna nem autókról szól, szóval gondolom tök öncélúan van bele rakva semmi értelme. Az elején a zene jogsértő, meg nem is illik oda szerintem. A beszédstílusodba, előadásmódodba nincs semmi érdekes, egyediség, tök unalmas.

Egy szóval ezek a csatornák még kezdők között is csapnivalóak.

2013. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amiket még kifelejtettem. Ez is atom gáz hogy "bemutatkozás" és mutatsz egy képet a másik srácról. Akkor benne lehettetek volna mindketten vagy valami. Ha meg távol vagytok egymástól akkor is vágásokkal meg lehet oldani.


"ezek közül is valami legósat"

Ez is azt mutatja hogy mennyire nincs rendszer az egész munkátokba. Minimum hogy ha tervbe van véve valami játék bemutató akkor a nevét illene tudni. Ezzel is azt mutatod a nézők felé hogy mennyire nem veszitek komolyan az egészet.

"amíg össze nem veszünk, ne mind egy, nem is fogunk"

Az önellentmondás sem egy túlzottan pozitív dolog, másrészről szerintem egyik néző sem a magánéletetekre lenne kíváncsi...

A bemutatkozó videó végén, meg önismétlés helyett illett volna inkább elköszönni.

Ennyit tudok mondani, pocsék az egész.

2013. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó bocs
2013. febr. 11. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!