Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékok lehetnek ezek?

Melyik játékok lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Elég rég, 9-10 évvel ezelőtt játszhattam ezzel a 2 pc játékkal, de egyiknek sem jut a neve az eszembe.

1. Ilyen kis rózsaszín hajú boszorkány/kobold szerű lénnyel vagyunk, érméket kell összegyűjteni, és a gonosz koboldokat forgó rúgással kinyírni. Emlékezetes benne egy pálya, ahol vízen egyensúlyozó hordókon kell végig menni.


2.3D-s játék, és gyíkkal vagy, gekkó vagy mifene, és ilyen zöld réten kell vele menni, a farkával lehet harcolni, tök szép vízesés van benne meg ilyenek..


Na ezt találka ki valaki!! :) Nagyon fontos lenne, most a kislányomnak szeretném megtalálni őket!! Köszi



2013. febr. 11. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Második játéknál szerintem te a Croc 1-2 vagy a Gex-et keresed.
2013. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
wow és tényleg. 1-re tipped sincs??? az lenne a fontosabb.
2013. febr. 11. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első oldal nézetes?
2013. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, oldalnézetes.
2013. febr. 12. 22:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Na most mi van, sehol, senki, semmit????
2013. febr. 17. 00:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első a TOMBA vagy a SONIA AND SILVER. Én nemtudom hogy milyen játék az amit keresel de én ezt találtam 1 hét keresés után.
2013. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem az. :( Ilyen lila szoknyája van annak a kis boszinak, amivel vagyunk, nincsenek párbeszédek. A szoknyájával ugrás közben pörögve vágja szét az ellenséget, de abszolút nem egy véres játék. Arra emlékszem még, hogy miközben ugrik, ilyen kis manó hangon "juppi+-t kiált. :S
2013. febr. 20. 16:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt most találtam, kb. ugyanilyen a kinézete a játéknak. Először azt is hittem, hogy ez az, de nem.
2013. febr. 20. 16:45
 9/9 A kérdező kommentje:
2013. febr. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!