Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Póker kérdés, hülyeség volt...

Póker kérdés, hülyeség volt az all-in részemről? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
1on1 Srác kezd UTG pozícióból én jövök utána többiek bedobták. All-in, t mond pre floppon, én megadom kezemben JJ, vel, neki 55 volt, és Flop 5 8 9 Turn 4 River K . Ő vitte Drillel. Rossz döntés volt az all-in be belemennem, vagy a döntéssel nem volt gond inkább csak a "szerencsével"?

#póker #pre flop
2013. febr. 12. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szerintem jól tetted, hogy belementél. Itt már csak a szerencse döntött.

2013. febr. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy mani volt a tét.
2013. febr. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi mani, bocs.
2013. febr. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 en voltunk benn én CL voltam,ő viszont a II helyen állt,ergo elég nagy sebet tudtunk ejteni egymáson ,ő is rajtam, és én is rajta,mert kevesebb mint 1000 zsetonnal volt neki kevesebb mint nekem,ezért úgy gondoltam,hogy ha rámtolta az all-int megszabadulok tőle,tekintve,hogy utána már csak kevesebb zsetonmennyiségű játékosok maradnak benn,így könyebb lesz erőt sugallnom CL pozícióban. Erre alapoztam a döntést..
2013. febr. 12. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy az ellenfeled milyen játékot mutatott addig a leosztásig,feszesen játszott-e vagy sok lappal... Matematikailag helyes volt a megadás, de korai pozícióban chipleaderként inkább dobás és várni egy kedvezőbb alkalomra,a kevés zsetonos játékosokat könnyebben tudod terrorizálni.
2013. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó egyetértek. A JJ pár egy érdekes kéz szerintem.. egy laza játékos ellen erős, de egy feszes játékos ellen gyakran kevés.. nem egyszer volt problémám a JJ párral..
2013. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!