Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 -hoz játékok segítség?

Xbox 360 -hoz játékok segítség?

Figyelt kérdés
Ha pendriveról akarok játszani xboxon akkor ki kell chippeltetni az xboxot?:)

2013. febr. 13. 10:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
:)
2013. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
Ne akarj pendrive-ról játszani, vegyél eredeti játékokat, mint a normális emberek.
2013. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ja chippeltetni kell. Demókat tudsz csak pendrivról chip nélkül tolni. Másiknak: Ja igen 10-15 ezerért vedd meg te!
2013. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy csak a legújabbakkal kell játszani? Vannak régebbiek is már bagóért.
2013. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

"Ja igen 10-15 ezerért vedd meg te!"

Meg is vettem, meg is veszem, köszi szépen a tanácsot.

2013. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát úgy kell neked. Alíg várom, hogy ki legyen üttetve a boxom. :D ja igen de 3-rúgom sincs mostanság darabjáért. Veszek 15 másoltat egy tizesért jobban megéri szntem.
2013. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom eleget költöttem pc-s játékokra van egy rakattal. Erre a tetű boxra is alíg tudtam összedni a pénzt. Ja és amíg nem ismered más élet, munka körülményeit addig ne oktasd azt ki. Hasonló jokat kívánok :P
2013. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Remélem tényleg kiütik a gépedet érdekes hogy arra van pénz,internetre meg PC-re is futja csak játékra nem összesen van 10-15 játék amit megéri megvenni azt apródonként be is lehet szerezni.De ha problémád lesz az Xbox-al mert lesz hidd el akkor attól kérdezgess ne ezen az oldalon!Egyre több a képmutató f@szfej aki ide írogat van PC meg internet meg kábel TV meg stb... és rinyálnak mint a füd˝sk urva ha egy játékot meg kell venni!Hánynom kell tőlük!!!!
2013. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Képzeld annyi pénzem nincs, hogy az internetet beköttesem, nagy néha ha egy normális net elé kerülök és nem egy gagyi telón a legagyibb nettel szórakozok, kábel tv hát az sincs talán ha 3-csatornám van. Ja és az ítélkezzen fölöttem aki életében egy zenét, egy filmet nem szedett le illegális megosztókról. Ja hogy az is lopás :P.
2013. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

"Úgy gondolom eleget költöttem pc-s játékokra van egy rakattal."

És? Akkor ha én tíz évig pénzért tankolok a kocsimba utána nem kell fizetnem a benzinért, mert én úgy gondolom, hogy már eleget költöttem üzemanyagra és különben is a kocsira is alig tudtam összeszedni a pénzt?

Ennyire sötét komolyan nem lehetsz.

"Erre a tetű boxra is alíg tudtam összedni a pénzt."

Ha ennyire kevés a pénz, akkor hiba volt megvenni is, nem gondolod? Eleve nyilván lett volna jobb helye is annak a pénznek, másrészt meg nagy idiótaság azt gondolni, hogy csak a gépet kell megvenni, a többi megterem magától.

"Ja és amíg nem ismered más élet, munka körülményeit addig ne oktasd azt ki"

Kit érdekel más élete meg munkakörülménye? Lehet tanulni, lehet munkahelyet váltani, lehet túlórázni. Ha jelenleg nincs pénz, nem kell konzolt venni, van ezer más olcsóbb hobbi.

Ha meg sikerül megvenni a konzolt, kinektet, LCD tévét, netelőfizetést, az csak pofátlanul hazudik, hogy nincs pénz játékra, mivel pár ezerért is nagyon jókat lehet venni. Ez csak egy egyszerű szemét tolvaj, aki a 200 forintos játékot is inkább ellopná, ha milliomos lenne, csak nehogy fizetni kelljen érte...

2013. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!