Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Néhány kérdés a World of...

Néhány kérdés a World of Warcrafttal kapcsolatban!? (főként Mists of Pandaria-ra értem ;)

Figyelt kérdés

1. A tört szérót hogy lehet megszerezni?

2. A tört szérón is játszhatok max szintig? (lvl 90)

3. Miért sokkal rosszabb a tört széró? (jóval kevesebb küldi?, nem megvehető cuccok?, területek ahova nem mehetek?)


NAGYON KÖSZI HA VÁLASZOLTOK!! :DD



2013. febr. 13. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

1. Ezt a kérdést nem értem.

2. Ha azon a tört szerón a MOP kieg fut, akkor igen.

3. Amíg az eredeti szerverekről a Blizzardnak egy egész sereg hivatásos programozója gondoskodik, addig a tört szerverekkel max néhány lelkes amatőrök. Ez egy csomó dologra kihat a szerveren ami ronthatja a játékélményt, de ha nem muszáj nem részletezem.

2013. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát az első kérdést úgy értem hogy nincs valami link ahonnan le lehetne tölteni a mists of p. tört széróját? vagy ha megveszem a pc-t és azon lehet a törtön játszani? am egy-két példát mondanál?:DD (föleg azokkal kapcsolatban amiket írtam)... de egyébként köszi a válaszokat :)
2013. febr. 13. 20:45
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem a szervert akarod letölteni hanem a játékot. Kis fogalomzavar. A szerver az egy kiszolgáló ami biztosítja neked a felületet hogy tudj játszani. Neked a játék kliense kell, ami letölthető ingyen a battle.net weboldaláról és tört szervereken tudsz vele játszani. Más kérdés hogy még alig van MOP törtszerver, és ami van, az is tele van még hibákkal.


Akkor ugorjunk vissza a 3-as kérdéshez.

A Blizzardnak hatalmas erőforrásai vannak, mert van pénze rá, bomba biztos szervertermekbe vannak a gépek, amiről az eredeti szervereik futnak. A programozók nap mint nap azon dolgoznak, hogy folyamatosan javítsák a felmerülő hibákat.

Mikor indul egy tört szerver, az általában tele van hibákkal, és a tört szerver üzemeltetői nem tudják olyan iramba/szakértelemmel javítani a szerver hibáit mint a Blizzesek. Ráadásul az ő forrásaik igen csak végesek, jellemző hogy ezek a szerverek nem valami stabilak, sokszor "elmennek". Meg előfordul hogy "laggol" a hiányos erőforrások miatt. Plusz a szerver üzemeltetői simám megcsinálhatják hogy előnyöket adnak a szzerveren ismerősöknek, barátoknak, mittomén, nem túl fer dolog. De még egy halom dolog van ami a tört ellen szól. Am nem igazán ajánlom mert a tört MOP szerók tele vannak hibával.

2013. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
igen bocs kicsit megzavartam a dolgot XD akkor már csak egy kérésem lenne. be tudnád linkelni ahonnan le tudom tölteni ingyen? nagyon megköszönném. :)
2013. febr. 13. 21:24
 5/20 anonim ***** válasza:
2013. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
na akkor még egy kicsit kérdeznék XD nekem ez le van töltve és van is felhasználóm úgy mint Starter edition (a max 20-as szintes)de ha úgy akarok játszani, hogy max szintes legyen (csak éppen tört) akk hogy csináljam tovább? mit töltsek le? ... bocs már de elég kezdő vagyok ebben a témában XD
2013. febr. 13. 21:38
 7/20 anonim ***** válasza:

Tessék itt egy tört szeró kövesd a leírást:

[link]

2013. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem tudtam feltelepíteni mert van valami net hiba ... -.-" de azért köszi... egyébként lehet hülyeséget mondok de ha Pc-t veszek, akkor arról nem tok a tört széróra menni? úgy hallottam hogy az előző kiegészítőknél lehet/lehetett ilyet
2013. febr. 14. 17:04
 9/20 anonim ***** válasza:

"Pc-t veszek, akkor arról nem tok a tört széróra menni?"

Ezt megint csak nem értem.

2013. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
2013. febr. 14. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!