Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lolban Vladimirt, Cassiopeiát,...

Lolban Vladimirt, Cassiopeiát, vagy Yorickot ajánljátok legjobban?

Figyelt kérdés
Mindegyiket midre vinném, de top is szóba jöhet. Lécci azt is írjátok, hogy miért ajánljátok.

2013. febr. 15. 22:23
 1/4 AccountManagerkovács ***** válasza:

Yorick nem való középre, mert harcos és nem varázsló, még ha a képességei alapján ezt is hinné az ember.

Vladimir mehet mindkét pozícióba, de különleges játékstílust kíván meg, mivel az életerejéből varázsol és nincs manája.

Cassiopeia csak középre való.


Ha a három közül kellene választani, akkor Cassiopeiát ajánlom, mivel durva ultija van, két különböző mérgező varázslata és ha elég gyorsan lövöd a varázslatait, akkor hihetetlen nagyot sebez pillanatok alatt.

2013. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cassio , vlagyi és yorick is topos .
2013. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megvettem Cassio-t, és NAGYON nem bántam meg :)

Még az is lehet, hogy veszek hozzá skint! :D Szerintetek melyik a legjobb? :)

2013. febr. 17. 13:27
 4/4 anonim válasza:
hát nekem a siren cassiopeia tetszik de igazából magában a játékban annyira nagy különbségek nem látszanak csak szynre a skinek között sajna... am nekem is megvan cass és én sem bántam meg :)
2013. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!