Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felelsz vagy mersz feladatokat...

Azmindegykivagyok kérdése:

Felelsz vagy mersz feladatokat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az osztályommal nagyon sokat felelsz v merszezünk ... és van egy fiú aki nagyon tetszik nekem .. mondjatok kérdéseket és meréseket amivel zavarba tudnám hozni :) sürgőős !! előre is köszönöm :)

2013. febr. 16. 16:21
 1/4 Desmund válasza:

ha annyira tetszik szólítsd meg és mond el neki mit érzel iránta.

de am kérdez olyanokat tőle

hogy tetszel-e neki, járna -e veled, merészség kérdésnek csak azt tudom ajánlani hogy

csókoljon meg vagy simogasson meg netán öleljen át

2013. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Hölgyem, tudnák én ide olyanokat írni, hogy sikítva rohanna ki a szobából, illetve a hajatok égnek állna. Ha igen zavarba akarod hozni, kérdezz olyat, amire te sem válaszolnál szívesen, maximum részegen. Bár mondjuk az, hogy "milyen az intim szőrzeted" vagy "hányszor maszturbálsz egy héten" illetve a "kire szoktál izgulni" még nem olyan meredek. Merszre pedig a tradicionális sarokba sz'rás, szappan nyalogatás, egymás szájába köpés, talpnyalás, frizura pörkölés bármilyen gyújtószerszámmal illetve hasonszőrű dolgok.
2013. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a célod ezzel, miért akarod zavarba hozni? Mert hogy ez miatt nem fogtok egymáshoz közelebb kerülni az biztos, ha engem akarna egy csaj zavarba hozni talán kicsit meg is utálnám.

Szóval ha össze akarsz jönni felejtsd el ezt a taktikát.

2013. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rasanes válasza:
Most még aztírjátok h menjen oda meg minden! De ha veletek lenne ez? Velem is ez volt "menj oda és mond megneki" egyik osztálytarsam mindíg ezzel nyaggatott de aztán amikor neki mondtam hogy menjen oda akkor meg "te hülye vagy... mindenki előtt?"
2013. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!