Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SA:MP Magyar RP szerverek?

Kovy14 kérdése:

GTA SA:MP Magyar RP szerverek?

Figyelt kérdés
Hol találok egy olyan RP szervert, ami városban játszódik, és van cuccvisszaadás?

2013. febr. 16. 22:59
 1/3 ***spiderone*** válasza:
Pontosan rpg ? Mert ha letöltöd 0.3e-t ott nagyon sok magyar rpg szerver található sok szerencsét a kereséshez
2013. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindengyiken van cuccvisszaadás.


ClassRPG

SeeRPG Reloaded

AfterlifeRPG Reloaded


Nem tudom működik-e még de amikor játszottam ezen volt cuccvisszaadás.: IceRPG

2013. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A Napokban indult egy Szerepjátékos szerver, a neve UnionRPG, mivel a napokban indult, még nem lehet mondani rá átlag playert, jelenleg még Los Santosban van, de hamarosan át költözik San Fieroba, amíg nincs bemappolva,scriptelve marad LS UnionRPG |

Hosting: Fps-system.eu

Ip cím:87.229.103.144:8022

Weboldal: Hamarosan, készül ki is van írva

Remélem sokan jösztök és tudunk egy jót RP-zni :DD

Leader felvétel némely frakciókban van. Aki akarja nézze meg, nem fog szerintem csalódni, én is csak egy játékos vagyok, és tudom, hogy jó lesz, csak még most indult és kevesebb a játékos, viszont még LS-ben van, jóval több embert várnak San Fieroban is.... Cuccvisszaadás az más formában folyik, tehát nem kaphatsz mindent vissza, vagy semmit, újabban nem tudom, hogy hogy van, elvileg az lenne igazságos ha nem lenne..

2013. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!