Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6-ban van...

HellBoy kérdése:

Counter Strike 1.6-ban van ilyen ''bújócska'' szerver? ( Hide N Seek) RÉSZLETEK LEJJEBB

Figyelt kérdés
Egy olyan szerverre gondolok ahol pl a T-k bújnak a CT-k elől egy megadott időn belül és a CT-k keresik őket. Mégpedig úgy hogy átlehet változni tárgyakká pl:fa,napernyő,cserép,szék,asztal stb. Régebben voltam ilyen szervereken, és most lenne hozzá kedvem ha valaki tud ilyenről légyszi írjon és IP-t is szeretnék, lehetőleg magyar szerver legyen.

#bújócska #Counter-Strike 1.6 #CS 1.6 Bújócska
2013. febr. 17. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen tudtommal csak sourcében van.
2013. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ottis van. De én 1.6 ban kb fél éve játszottam.
2013. febr. 17. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, én 5 éve játszok de nem tudok ilyenről... Elmondom mik vannak: van sima, Death Mach, deathrun, Gun Game, Zombi, surf, KZ, paintball, capture the flag, jailbreak. Ezek vannak. Egy van, ami hasonlít hozzá: jailbreak. Itt az a lényeg hogy börtönből kiszabadulnak a terrorok, a CT-k pedig a fegyőrök. El lehet bújni, lehet börtönlázadás is, de azt kell csinálni amit a CT (simon (szájmon)) mond.
2013. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán 2-t találtam, link: [link]


Ez pedig a jailbreak: [link]

2013. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!