Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud sciptelni gta...

Bence12344 kérdése:

Valaki tud sciptelni gta szerveren? vagy hogy kell ezt a cuccot :S

Figyelt kérdés
Pl készíteni akarok olyan házakat amiket meg lehet venni és be lehet menni nem csak ott áll dísznek keresgéltem ezek után de nem sokra jutottam

2013. febr. 17. 14:51
 1/4 bohixd válasza:
Az Stunt/Drift/Mod vagy RPG azt hiszem de a Pawnoba nem tok programozni:D Csak sciptelni tok :D Megcsinálom neked skype név : florian20044
2013. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 3 évig mappoltam, többször próbáltam beletanulni a scriptelésbe is.. nem egyszerű dolog, nekem személy szerint nem sikerült.. ennél vannak sokkal nehezebb dolgok is, szóval gondold át ezt a scriptelés dolgot:)
2013. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] ez egy házrendszer, berakod filterscripts mappába, és a server.cfg-ben beírod a filterscripts sorba hogy GarHouse, ja és a pluginokat a plugins mappába, a includékat pedig a pawno include mappájába. Aztán server.cfg-be írsz egy olyan sort hogy plugins, és szóközzel elválasztva beírod hogy sscanf streamer. Kb ennyi. Házakat rconba belépve /createhouse ár paranccsal tudsz lerakni. De ha ennyit nem tudsz szerintem nem is érdemes szerver készítésbe fognod.
2013. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ :)

Első kérdés fel veszlek skype ra :)

Második kérdés Igen tudom :)

Harmadik kérdés pedig köszi a segítséget :)

2013. febr. 23. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!