Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty 2-höz hogyan...

Call of duty 2-höz hogyan szerezhetnék origi cd key-t?

Figyelt kérdés
megvenni nem akarom és nem is találtam seholsem cb szerverekre akarok menni mert pub-on nagyon sokkan csalnak....

2013. febr. 17. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
meg szep hogy nem talaltal, csak ugy lesz mukodo kulcsod ha megveszed, barmi mas csak atveres
2013. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tölts le egy key-generatort
2013. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
25%
ha torrentel töltöd le a cod2-t általába mellékelnek hozzá egy cd key-t. de google-ba beirod hogy cod2 cd key és kiad párat.
2013. febr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fika válasza:
100%
Semmi esetre nem lesz origid a cod-od ha netről nézel le kódokat. Vannak origi de azok bannolva vannak (semmit nem érsz vele). Vedd meg és annyi. Én is megvettem, 3000 Ft nem pénz érte ha szereted a játékot.
2013. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem de megvenni nem tudom nm magyarba vagyok key generatort nem találtam ha valki linket dobna?
2013. febr. 18. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A key generator által generált kóddal nem lehet eredeti szerveren játszani. Akkor lesz original kulcsod ha megveszed.
2013. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Eredeti kulcsod csak eredeti játék megvételekor lesz. Esetleg bannolt kódot lehet szerezni hozzá, amivel felmehetsz néhány eredeti német szerverre is, viszont sok helyről kidob bann miatt. Esetleg kérdezősködj ismerős köreidben, hátha valaki megválna érte kevés pénzért..

Ám szerintem is megéri megvenni :)

2013. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!