Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani online...

Tudnátok ajánlani online MMORPG-t?

Figyelt kérdés

Lehetőleg magyar nyelvűvel szeretnék játszani.A külföldi sem baj,ha van rajta egy magyar csapat aki segítene :)

Eddig a metint próbáltam de nem igazán jött be:S Aion tetszett volna,de nem indul a gépemen szóval gyenge gépigényű játékot keresek :)

Köszönöm előre is!



2013. febr. 17. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A wow se a grafika miatt lett a világ legjobb mmorpgje . A teránál meg csak a grafika ami kiemelkedő , igen baromi szép , de kevés . Amúgy szerintem a TSW szebb.
2013. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én kettőt mondanék. Az egyik a Sherwood Dungeon. Nem kell letölteni, csak az Adobe-t, hogy működjön. Nos igen, a Sherwoodot hosszútávra (én 3 éve viszem, még mindig nem unalmas). A másik az AION. Nemrég kezdtem, nagyon szeretem, de nem tudom, hogy hosszútávra jó-e. Mindenesetre ezt a kettőt ajánlom. ;)
2013. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
gyengébb gépre wow ajánlott. javaslom, hogy próbálj ki 3.3.5a patch alatt futó tört magyar szervert és ha megtetszik, akár elő is fizethetsz eredetire.
2013. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!