Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Bioshock-nak mi a története?

ZolaZotya kérdése:

A Bioshock-nak mi a története?

Figyelt kérdés
Néztem az első kettőről gameplayt és azok nem jöttek be, de az Infinite-ről is láttam már in-gamet és az valahogy kicsit érdekelni kezdett. Szerintetek megéri Xbox 360-ra megvenni majd? Miről szól a Bioshock?

2013. febr. 17. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok suttyó lenni de beírtam a google-ba és egyből ezt dobta ki!

[link]

2013. febr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az 1-2 része nagyon jó volt és a DLC-k is mondjuk azt nem tudom hogy a Magyar Live-on van-e csak az Angol-on láttam.Reméljük a harmadik rész méltó lesz az elődökhöz.
2013. febr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már előre tartok a harmadik résztől. Biztos nem lesz meg ugyan az a hangulat, ami az első kettőben megvolt... Rapture városa egyszerűen annyira találó és maga a játékmenet, sztori is, hogy azt nehéz überelni :D


Persze a lebegő Columbia városa se rossz, de az eddigi videók alapján kicsit tartok tőle... Viszont mindenképp játszani fogok vele.

2013. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én még csak az 1-el játszottam de megfogott ez a nyomasztó utópia kicsit néhol még féltem is de az infinit-ben... mindenhol 100 ágra süt nap hatalmas nyílt terek stb... persze ettől még lehet jó de a gameplayok alapján csak ennyit tudtam leszűrni nah majd jövőhéttől megtapasztalom columbiát :D
2013. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!