Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Herobrine létezett és most a...

Venom008 kérdése:

Herobrine létezett és most a Minecraftba létezik?

Figyelt kérdés
Én még nem észleltem Herobrine-t,de egy csomóan észlelték és most nem tudom hogy létezett-e vagy nem.Jó lenne ha hozzá videó linket és oldal linket küldenétek Herobrine létezéséről.Előre is köszönöm! :)

#Minecraft #Herobrine #Minecraft legenda
2013. febr. 18. 20:32
1 2
 1/17 kakagawa válasza:
igen létezik én pl bányásztam és bányásztam és bányásztam....aztán ott volt valaki odamentem és 2 ütéssel kinyirt na meg van ojan mod hogy herobrine mod sajnoslinket nem tudok küldeni és töltsd le a modot ga ugyakarod
2013. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen,én is láttam már. Amúgy neked nem EnVenom a neved a minecraftban? Mert akkor ismerlek :D
2013. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Wolfenstein2000 ***** válasza:
MOST nincs benne, sőt, egy minecraftban sincs benne! Régen az első végleges PE-ben benne volt, de már nincs. Furcsa, mindig a legelső verziókban van benne :D
2013. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Minecrafton én nem EnVenom vagyok hanem mdavid01

Ja és köszi az eddigi hozzászólásokat videót vagy oldalt tudnátok a létezéséről???

2013. febr. 19. 15:09
 5/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezők és előttem válaszolók lészüljenek fel a ellent modó válaszolók áradatára Pl:Herobrine sosem létezett stb.


Közérdekű közleményt hallotak.


(De lehet hogy már meguntak ellent mondani a létezésével ugyanis már vagy 2000-szer próbálkoztak vele :) )

2013. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És ezt ki mondta hogy nem létezik? Bizonyíték? xD
2013. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én úgy tartom beta 1.6.6-ig volt a játékba beta utáni létezésére még nem találtam bizonyítékot.Ez még is jobb mint aki azt modja idézem: "Herobrine nem létezett és soha nem is fog. "
2013. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Igaz, én is BETA 1.6.6-ig találtam bizonyítékot Herobrine létezéséről. Onnantól asszem belekezdett a mojang. Bár hivatalosan 1.0 óta működik közre a mojang, azért 1.7 óta ott figyelnek, és azóta nincs herobrine.
2013. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Legoman ***** válasza:
Herobrine létezett de a hu-minecraft kliensből már kivette Colos
2013. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azta!!! Rekord végre csak olyanok válaszoltak akik szerint létezett. :) ( Nekem ezt nem sikerült elérnem a saját ilyen tipusú kérdésemmel :S )
2013. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!